Sizlere sunduğumuz bazı hizmetler;

  • En önemlisi her zaman bizden memnun kalmanız ve rahat uyumanızdır. Bu nedenle sizlere ilk olarak konforlu bir oda ve oda hizmeti sunuyoruz. Odanızda banyo, televizyon, kablosuz internet bağlantısı, sıcaktan rahatsız olmamanız için klima, bankonda güzel bir Side manzarası, aracınız için otopark ve en önemlisi memnuniyet garantisi sunuyoruz.
  • Havuzda eğlenirken aynı zamanda hemen havuz kenarındaki şezlonglarınızda dinlenebilir veya barımızda bir şeyler içerek vakit geçirebilirsiniz. Çalışanlarımız daima sizin yanınızda olacak ve isteklerinize cevap verecektir.
  • Denize gitmek isterseniz, otelimiz denize sıfırdır. Ayrıca ulaşımınızda yine çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.
  • Zamanı en dolu ve en eglenceli haliyle geçirmeniz için sunulan hizmetlerimizden memnun kalmanız bizi de memnun edecektir.
  • Alışveriş yapmak, Side'yi gezmek, tarihi görmek, gece eglenceleri yaşamak, sahilin tadını çıkartmak, stresten uzak ve huzurlu zaman geçirmek gibi dilediğginiz herşeyi Golden Star Hotel farkıyla yaşamalısınız.

Bar

Bar

Havuz kenarında bir şeyler içmek isterseniz, barımız hizmetinizde.

İNCELE
Yüzme Havuzu

Yüzme Havuzu

Yetişkin ve çocuklar için ayrı yüzme havuzumuz mevcuttur.

İNCELE
Restaurant

Restaurant

Kahvaltınızı yapabileceğiniz denize sıfır restaurantımız mevcuttur.

İNCELE